Bionic X-1 Alan Tarama Cihazı

By | 21 Nisan 2021

Hazneli alan tarama, hazneli alan tarayıcı, uzun menzilli alan tarama, mineralleri eleyen alan tarama, Alan tarama cihazı, alan tarama cihazları, alan tarayıcı, alan tarama, alan tarama dedektörü, alan tarama modellerini mağazamızdan veya iritibat numaralarımızdan bizlere ulaşarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek temin edebilirsiniz.

0216 342 58 59 / 0532 170 34 54 / 0542 533 10 10 / 0542 747 19 18


BİONİC X-1 Alan tarama çubukları 400 Metre Uzaktan Altın Ve Boşlukları Mahzenleri Bulabilme Özelligi Bulunmaktatır, AZİZ DEDEKTÖR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİNİN define tutkunlarına sunduğu yeni alan tarayıcı BİONİC X-1.

Özellikle fiyatının çok uygun olması, Ayrıca size 2 Farklı Seçenek sunmasıdır,

1- iki kişi karşılıklı kullanım,

2- Tekli Tabanca şeklinde kullanım seçeneği

Özellikle yeni başlayanların kullanması gereken bir alan tarayıcıdır. Özellikle dağlık bölgelerde, geniş ormanlık alanlarda işaretlerin ve kalıntıların kaybolmuş olduğu arazilerde define aramalarında, hazine aramalarında, define cihazları ve dedektörlerine büyük yardımcı olan BİONİC X-1 Alan tarayıcı ön keşif için kesinlikle kullanılması gereken süper bir alan tarayıcıdır. Bio enerji ve özel düzeneklerle hazırlanmış 2- Kişi karşılıklı kullanımda 4 adet tüp başlıkların içindeki karışımlar sayesinde define olan yerlere yer altındaki boşluk, tünel, kuyu, oda, kapalı mağara gibi görünürlüğü kaybolmuş yerlerin bulunduğu yere tüplerin ucuna takılan özel alışımlı antenlerin yönlendirmesiyle getirmektedir. BİONİC X-1 Alan Tarayıcı Tekli Tabanca Şeklinde 2 ad tüpler ve L Kullanım özelligi Bu özelliği sayesinde çok daha kısa zamanda çok pahalı Define cihazlarının yapamadığı işlemleri yapabilmektedir. Daha geniş ayrıntılı bilgi için müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz. BİONİC X-1 alan tarama çubukları Özel muhafazalı ve korumalı çantasıyla birlikte 2 yıl garanti Faturalı verilmektedir. Alan tarama almayı düşünürken mutlaka BİONİC X-1 alan tarayıcıyı degerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir