Bionic A-T-7 Alan Tarama Cihazı

By | 21 Nisan 2021

Ekranlı alan tarama cihazı Bionic A-T 7 bu zamana kadar bildiğiniz alan tarama cihazlarında çok farklı çalışma sistemi bulunmaktadır. Bionic alan tarama cihazı ALTIN, GÜMÜŞ, BOŞLUK VE TÜM METALLER ayrım modu özelliğine sahiptir.
Bionic A-T 7 alan tarama cihazı 100 mt ile 500 mt uzun mesafeyi ve çevresini garantili tarama özelliğine sahiptir.
Bionic alan tarama cihazının özel yapılmış iletkenliği tutma aparatlarının içindeki özel karışım formülleri sayesinde çok az hatayla büyük hazineleri yer altındaki, kral mezarlarını, mahzenleri, tünel girişlerini tespit yapabilmektedir.
Dijital ekranlı topraklama sistem kutusu sayesinde mineralli toprakların çoğunluğundan etkilenmeden hedefini yakalamaktadır.

Bionic A-T 7 alan tarama konusunda tam bir avcıdır. Özellikle dağlık bölgelerde define ve hazine arayanlar ön keşif için 500 mt çevresini minerallerden etkilenmeden tarayabilen Bionic A-T 7 sizin uzakları gören keşif yapan gözünüz olacaktır.

ALAN TARAMA CİHAZI, BİONİC A-T 7 Alan Tarama Cihazı Özellikleri;

EKRANLI ALAN TARAMA CİHAZI, BİONİC A-T 7 ALAN TARAMA CİHAZI tek başınıza her türlü geniş arazilerde isterseniz hazneli olması özelliği sayesinde bulmak istediğiniz maddeyi haznesine koyarak ön keşif için çok uzak noktalardaki definelerin bulunması konusunda size yardımcı olacaktır. BİONİC A-T 7 görünürlüğü kaybolmuş kral mezarları, bunlara benzer yerleri bulabileceğiniz alan tarama cihazıdır.

BİONİC A-T 7 ALAN TARAMA CİHAZI SİSTEMİ en büyük özeliklerinden biri dijital ekranlı yere çakma frekans kutusundaki yaydığı frekans dalgaları sayesinde aynı zamanda otomatik arama modları dışında dünyadaki hiçbir alan taramada olmayan özel frekans ayarı ayarı sayesinde 01 den 9.9 kadar istediğiniz frekans modlarına göre ayarlayabilirsiniz.

Bionic A-T 7 her türlü hava şartlarında kullanabilir ve hedefini yakalama konusunda daha etkili olacaktır. Dörtlü antenleri taktığınızda en zor hava şartlarında dahi ön keşif için kesinlikle tercih edilmesi gereken bir sistemdir.

İlk defa Alan tarayıcı kullananlar bile çok rahat kullanabileceklerdir. Bionic çift kişilik kullanım şekliyle hedefe yönlendirerek altını net bulmanızı sağlayacaktır. Bionic A-T 7 alan tarama cihazı her türlü hava şartlarında ön keşif için kullanabilirsiniz. 4′ lü özel kaplama antenleri sayesinde hedefin üzerine kadar getirebilmektedir.

BİONİC A-T 7 Alan Tarama Cihazı Arama Şekli ve Oluşturan Parçalar

ALAN TARAMA CİHAZI BİONİC A-T 7 çift sistem özelliğine sahiptir. L şeklinde tutularak kullanılması ve iki kişi karşılıklı kullanılmasıdır. Bionic A-T 7 2 adet frekans ile toplam 22 adet parçalardan oluşmaktadır. Cihazın montaj işlemi bittikten sonra topraklama sistem kutusu arama yapılacak arazide frekansları toprağa ileten elektrot çubuklar çakılır birkaç dakika beklenir. Tekli yada dörtlü antenler montaj yapıldıktan sonra birkaç dakika beklenir. Bu zaman içinde antenler oynayıp size yön gösterir göstermez ise yer değiştirilerek başka açıdan tekrar tutulur. Tutuş esnasında önemli olan cihazı çok gergin veya çok serbest bırakmamaktır. Bionic alan tarama antenleri hedefinin üzerine geldiğinde net ve kesin olarak çapraz yapacak yada antenler hedefin üzerinde aşağı doğru çekecektir.

EKRANLI BİONİC A-T 7 Alan tarama ile Derinlik hesaplama;

EKRANLI BİONİC A-T 7 ALAN TARAMA CİHAZI ile tahmini 4 mt. minimum 8 mt maksimum derinlik hesaplama özelliğine sahiptir. Bionic alan tarama cihazı adeta dedektör olmadan dahi bulduğunuz altın ve definelerin merkezini çok az hatayla mineralli yapılardan etkilenmeden tespit yapabilirsiniz. BİONİC AT 7 ile ister tekli tabanca şeklindeki L kullanım şeklinde olsun ister iki kişi karşılıklı kullanım şeklinde olsun 1 metre ile 8 metre arasında derinlik tespiti ve hesaplaması yapabilirsiniz. Deha geniş kapsamlı bilgi için Aziz Dedektör Teknolojileri merkezi YouTube Kanallarımıza abone olarak yada facebook sayfalarımızı beğenerek arazideki kullanım videolarını izleyebilirsiniz. İsterseniz Türkiye deki satış ofislerimizi arayarak müşteri temsilcilerinden 6 farklı alan tarama cihazı 9 farklı toprak altı görüntüleme radarları 30 a yakın en iyi dedektör modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekranlı Alan tarama cihazı Bionic A-T 7 bu zamana kadar bildiğiniz alan tarama cihazlarında çok farklı çalışma sistemi bulunmaktadır. Bionic alan tarama cihazı ALTIN, GÜMÜŞ, BOŞLUK VE TÜM METALLER ayrım modu özelliğine sahiptir. Bionic A-T 7 alan tarama cihazı 100 mt ile 500 mt uzun mesafeyi ve çevresini garantili tarama özelliğine sahiptir.

Bionic alan tarama cihazının özel yapılmış iletkenliği tutma aparatlarının içindeki özel karışım formülleri sayesinde çok az hatayla büyük hazineleri yer altındaki, kral mezarlarını, mahzenleri, tünel girişlerini tespit yapabilmektedir. Dijital ekranlı topraklama sistem kutusu sayesinde mineralli toprakların çoğunluğundan etkilenmeden hedefini yakalamaktadır. Bionic A-T 7 alan tarama konusunda tam bir avcıdır. Özellikle dağlık bölgelerde define ve hazine arayanlar ön keşif için 500 mt çevresini minerallerden etkilenmeden tarayabilen Bionic A-T 7 sizin uzakları gören keşif yapan gözünüz olacaktır.

BİONİC A-T 7 ALAN TARAMA CİHAZI Tek başınıza her türlü geniş arazilerde isterseniz hazneli olması özelliği sayesinde bulmak istediğiniz maddeyi haznesine koyarak ön keşif için çok uzak noktalardaki definelerin bulunması konusunda size yardımcı olacaktır. BİONİC A-T 7 görünürlüğü kaybolmuş kral mezarları, bunlara benzer yerleri bulabileceğiniz alan tarama cihazıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir