Bionic A-T-3 Alan Tarama Cihazı

By | 21 Nisan 2021

Özellikle dağlık bölgelerde, geniş ormanlık alanlarda işaretlerin ve kalıntıların kaybolmuş olduğu arazilerde define aramalarında, hazine aramalarında, define cihazları ve dedektörlerine büyük yardımcı olan BİONİC A-T-3 Alan Tarayıcı ön keşif için kesinlikle kullanılması gereken süper bir alan tarayıcıdır.

Bio enerji ve özel düzeneklerle hazırlanmış 2 kişi karşılıklı kullanımda 4 adet tüp başlıkların içindeki karışımlar sayesinde ve 4 ayrım modlu frekans devre modlarıyla define olan yerlere yer altındaki boşluk, tünel, kuyu, oda, kapalı mağara gibi görünürlüğü kaybolmuş yerlerin bulunduğu yere tüplerin ucuna takılan özel alışımlı antenlerin yönlendirmesiyle getirmektedir.

BİONİC A-T-3 Alan Tarayıcıyı isterseniz Tekli Tabanca Şeklinde 2 ad tüpler ve L Kullanım özelliği sayesinde çok daha kısa zamanda çok pahalı Define cihazlarının yapamadığı işlemleri yapabilmektedir. Daha geniş ayrıntılı bilgi için müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

Dağlık bölgelerde, ormanlık geniş alanlarda, işaret bulunan yerlerde, kalıntıların içerisinde kaybolmuş arazilerdeki define aramalarında, hazine aramada, dedektör ve çeşitli define cihazlarına ek yardımcı görevi gören Bionic AT-3 Alan Tarama Cihazı ön keşif yapmak için en uygun ve kullanılması gereken özel bir alan tarayıcıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir